02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

تخصص و تعهد در قالیشویی

معتبرترین قالیشویی ها ، تخصص و تعهد را عوامل پیشرفت در کار خود می دانند

قالیشویی ها همیشه بدنبال ارائه ی سرویس دهی خوب و مداوم هستند ، تا هم مشتری را راضی نگه دارند و هم بازار خود را گسترش دهند ، البته مهم ترین عاملی که می تواند به گسترش این بازار کمک کند تخصص درکنارتعهد درکار قالیشویی است.

تخصص می تواند مهمترین دلیل پیشرفت در هر بازاری باشد ، معتبرترین قالیشویی ها از این اصل جدا نیستند و همیشه بدنبال به کارگیری روش های مدرن باتوجه به نیازهای مشتریان هستند ، برای شستن فرش های دستباف خود بدنبال قالیشویی باشید که متخصص در کارشستشوی فرش های دستباف و گرانبها باشد و درعین حال نسبت به این کارتخصصی نیز متعهد باشد ، تعهد در زمینه ی شستشوی فرش های دستباف بسیار مهم است ، زیرا این فرش ها از ظرافت خاصی برخوردارند و به همین خاطر نیاز است که متعهدانه نسبت به شستشوی این فرش گرانبها عمل کرد. موارد زیادی دیده شده که افراد بدون آگاهی از نام یک قالیشویی و تحقیق در زمینه ی معتبربودن آن ، با واگذاری فرش گرانبهای خود برای شستشو ، دچار خسارت فراوانی شده و قالیشویی مربوطه نیز حاضر به پرداخت خسارت به مشتریان نشد .

قالیشویی پاپیون

باید توجه کرد که تخصص در کار قالیشویی لازمه ی تعهد است و برعکس . یعنی اگر قالیشویی می خواهد کار شستشوی فرش مشتریان را برعهده بگیرد درابتدا باید تعهد نماید که یک شستشوی اصولی را برای فرش های مشتریان به ارمغان آورد و در ادامه ، کار شستشوی اصولی فرش ها را بصورت تخصصی و با توجه به مراحل شستشوی اصولی یک فرش به پایان برساند .

به هرمیزان که یک قالیشویی در قبال انجام تعهدات خود موفق باشد ، به همان میزان می تواند در راضی نگه داشتن مشتریان خود در طولانی مدت موفق عمل کند و بازار خود را به نحو چشمگیری گسترش دهد . البته باید توجه داشت که گسترش بازار قالیشویی با تکیه بر ایجاد نمایندگی ، باید با طرح و برنامه ریزی اصولی صورت بگیرد تا بتواند در جهت پیشبرد اهداف قالیشویی اصلی ، به موفقیت برسد.

تخصص یک قالیشویی می تواند به کمک تجهیزات و ماشین آلات جدید عملی شود ولی تعهد بیشتر یک شاخص درونی است که بستگی به ارزش های سازمان دارد ، اگر در یک قالیشویی به مشتریان به مثابه ارزش نگاه شود می توان آن قالیشویی را متعهد نامید . تخصص و تعهد در کنار هم در یک قالیشویی می تواند لازم و ملزوم هم باشند که بدون هریک از آن ها ، کارها بدرستی در قالیشویی انجام نمی شوند . استخدام نیروهای متعهد و متخصص (رفوگر) در کنارهم کمک می کند که یک قالیشویی ، خود را بعنوان متخصص ترین و متعهدترین قالیشویی به مردم معرفی کند .

قالیشویی پاپیون با نگاه خاص و متعهدانه نسبت به شستشوی فرش های ماشینی و دستباف ، تمام تلاش خود را درجهت رضایت مشتریان گرامی مبذول می دارد ،ما در قالیشویی پاپیون برای رسیدن به این هدف از جدیدترین ماشن آلات قالیشویی و نیروهای کارآمد بهره می گیریم و همین امر باعث شده که ما زودتر بتوانیم به هدف خود یعنی جلب رضایت مشتری برسیم .

تخصص و تعهد در قالیشویی

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


15+14=