02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

کارآمدی در قالیشویی

کارآمدی در یک قالیشویی می تواند عامل اصلی در گسترش این بازار باشد.

یک قالیشویی برای اینکه به فکر رونق گرفتن کارخود باشد ، باید از مدرن ترین شیوه ها و امکانات برای رسیدن به این مهم استفاده کند ، ماشین آلات شستشوی فرش ، نیروهای متخصص و تبلیغات می تواند از جمله ی این شیوه ها باشد .

کارآمدی قالیشویی

در یک قالیشویی معتبر ، خیلی از عوامل درکنار هم باعث رونق گرفتن و گسترش نمایندگی ها می شود که یکی از این موارد کارآمدی است ، کارآمدی به استفاده از منابع موردنیاز درکنار تخصص گفته می شود ، به بیانی تازه تر اگر قالیشویی بخواهد کارآمد باشد باید از نیروهای متخصص چه درشستشوی فرش و رفوگری و چه در زمینه ی تحویل فرش ها استفاده کند ، همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز نیز در کار قالیشویی غیرقابل اجتناب است و امروزه یکی از مهمترین راهکارها برای رسیدن به کارآمدی ، یاری خواستن از تکنولوژی روز و مدرن است .

یکی دیگر از راه های رسیدن به کارآمدی در قالیشویی ، استخدام نیروی کار متخصص و متعهد است ، این نکته حائز اهمیت است که تخصص در کنار تعهد دو بال یک پرنده هستند که بدون هر یک از این بال ها ، بال دیگری عملا از کار می افتد . علاوه بر متخصص بودن درکارشستشوی فرش باید به تعهد انجام وظیفه برای درست انجام دادن این کار نیز توجه کرد .

قالیشویی

رسیدن به کارآمدی در یک قالیشویی می تواند با تکیه بر عوامل مختلف به وقوع بپیوندد که در زیر به سه عامل پرداخته می شود :

1.برآورده کردن نیازهای کارکنان قالیشویی و افزایش حقوق آن ها برمبنای بهبود روش کار : سرمایه ی یک قالیشویی به نیروهای انسانی آن متکی است و برآورده ساختن نیازهای اولیه ی نیروهای انسانی به نوبه ی خود می تواند در جهت بهبود عملکرد آنان برای سرعت بخشیدن به کارشستشوی فرش نقش کلیدی راایفا کند.

2.سرویس دادن به مشتریان در طول مدت شستشوی فرش های آنان در قالیشویی : بحث سرویس دهی باید بعنوان یک شاخص مهم برای امتیازدهی به اعتبار قالیشویی مدنطر قرارگیرد . هرچقدر که سرویس دهی در قالیشویی کامل تر انجام شود به همان میزان در بهبود شستشوی فرش موفق تر بوده و این صنف را بعنوان یک صنف مشتری مدار معرفی خواهد کرد .

3.مشخص نمودن ساعات کار قالیشویی با توجه به نیازهای همان روز : این مشخصه می تواند باعث سرعت گرفتن کار قالیشویی شود . برای مثال مدیر قالیشویی درجهت شستشوی فرش های مشتریان هر روز باید زمانبندی درستی به کارکنان ارائه نماید تا مشتریان به موقع فرش های خود را تحویل بگیرند . با این تفاسیر نمی توان ساعت کار مشخصی برای یک قالیشویی در نظر گرفت ، اما با برنامه ریزی باید این ساعت را بصورت ثابت تعیین کرد تا کارآمدی در کارکنان و کادر شستشوی فرش نیز پایین نیاید .

قالیشویی پاپیون از ابتدای تأسیس و راه اندازی ، با استخدام نیروهای متخصص و متعهد برای کار قالیشویی ، و با تکیه بر دانش و فن آوری جدید و استفاده از ماشین آلات جدیدقالیشویی ، سعی خود را بر رضایت مشتریان متمرکز کرده و تلاش می کند همچنان و با قدرت این راه را ادامه دهد .

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


12+13=