02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

شستشوی فرش دستباف باید با دقت صورت گیرد

دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است . دیده شده که برخی بدون توجه به بافت فرش دستباف، نسبت به غبارگیری آن اقدام می کنند و ضربات محکمی به فرش وارد می کنند که این اشتباهی است که خسارت زیادی به فرش وارد می کند .

مواد شستشو برای فرش های دستباف از موارد ضروری است و باید از موادی بهره گرفت که به بافت و رنگ فرش شما آسیبی وارد نشود ، البته قبل از شستشو باید به جنس و مدت عمر فرش توجه کنید ، و حتما اصلاحات مربوط به رفوگری فرش را به یک کاربلد بسپارید تا فرش دستباف شما در زمان شستشو دچار آسیب و خسارت نشود .

با توجه به اینکه در شهرهای بزرگ مثل تهران ، مردم در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند و شستن فرش ها با توجه به محدود بودن فضاهای آپارتمانی امکان پذیر نیست و همچنین به خاطر اینکه نمی توان در فضایی محدود نسبت به شستشوی اصولی فرش های دستباف اقدام کرد ، بهترین راه حل برای شستن این فرش ها اعتماد کردن به یک قالیشویی معتبر است تا فرش دستباف شما در کمترین زمان بصورت اصولی شسته شود .

در رابطه با شستن فرش دستباف در قالیشویی رعایت نکاتی الزامی است که به چندنمونه از آن اشاره می کنیم :

1.شستن فرش های دستباف باید با تدابیر خاصی انجام شود و توجه شود که فرش رنگ ندهد و جابجایی رنگ در فرش صورت نگیرد .

2.به یک قالیشویی متخصص در این کار مراجعه شود ، دیده شده که برخی قالیشویان بدون توجه به جنس و بافت فرش دستباف نسبت به شستشوی این فرش ها عمل می کنند و عملیات شستشو را مثل فرش های ماشینی انجام می دهند . این کار باعث خسارت زیادی شده که شما متحمل آن خواهید شد . پس بهترین راه برای شستشوی اصولی فرش دستباف ، واگذاری آن به یک قالیشویی متخصص در این کار است . یک قالیشویی متخصص ، با بهره گیری از بهترین امکانات و استفاده از متخصصین ، می تواند بهترین راه را برای شستشوی فرش دستباف انتخاب کند و این انتخاب با توجه به طول مدت عمر و پاخوردگی آن انجام می شود .

3.در شستشوی فرش دستباف نباید به میزان زیادی از شامپو فرش استفاده کرد ، زیرا امکان تغییر رنگ وجود دارد . حال اینکه در شستشوی فرش ماشینی دغدغه ی تغییر رنگ وجود ندارد و آن هم بدلیل استفاده از مواد مصنوعی در بافت فرش ماشینی است . ولی الیاف طبیعی استفاده در فرش دستباف ، باعث می شود که نسبت به شستشوی این فرش ها با دقت بیشتری عمل کنیم .زیرا امکان تغییر رنگ الیاف طبیعی در شستشوی فرش دستباف وجود دارد و همین امر باعث می شود که با نگاه ویژه ای نسبت به شستن این فرش ها عمل کنیم

4.بدلیل بافت نرم فرش دستباف نباید شستن آن را در خانه انجام داد ، زیرا این کار باعث چروک شدن فرش شما می شود .

می توان گفت که اعتماد به یک قالیشویی خوب و معتبر می تواند ضمانت شستشوی اصولی فرش های دستباف شما باشد . قالیشویی پاپیون با بهره گیری از روش های جدید شستشو و با تکیه بر کادر تخصصی ، نسبت به شستشوی اصولی فرش های دستباف شما اقدام می کند .

شستشوی فرش دستبافت

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


11+7=