02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

باید توجه کرد که شستن فرش های ماشینی باید در طی مراحلی اصولی انجام شود که قطعا شما نمی توانید تمامی این مراحل را برای شستشو در منزل رعایت کنید .بهتر است برای این کار به یک قالیشویی معتبر مراجعه کنید .

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی

مراحل اصولی شستشوی فرش های ماشینی در یک قالیشویی معتبر و کاربلد به صورت های زیر انجام می گیرد :

1.فرستادن ماشین حمل و نقل برای تحویل گرفتن فرش ماشینی : حمل و نقل فرش های ماشینی بسیار مهم است و باید طوری انجام شود که فرش ها دچار کرختی و تاخوردگی نشوند .

2.قبل از تحویل گرفتن فرش های ماشینی باید به جزئیات فاکتور قالیشویی توجه کنید ، از مشتری بخواهید که موارد موردنیاز را پر کرده و خصوصیات فرش ماشینی را به صورت دقیق در فاکتور وارد کند ، مثلا اگر فرش ماشینی پوسیده و آمادگی پوسیدگی را دارد باید در فاکتور ذکر شود که شستشوی آن به نحوی مناسب انجم شود و قبل از آن عملیات رفوگری روی آن انجام شود .

3. فرش های ماشینی برای شروع عملیات شستشو به قالیشویی تحویل داده می شود .

4.قبل از عملیات شستشو باید رفوگری انجام شود و بافت های آسیب دیده ترمیم شوند ، این کار باید زیر نظر یک فرد ماهر که رفوگر نام دارد انجام شود . شیرازه دوزی و ریشه بافی از جمله عملیات رفوگری در یک قالیشویی خوب و معتبر است .

5.تحویل دادن فرش ها به واحد شستشو : فرش های ماشینی باید برای شستشوی اصولی به واحد شستشو تحویل داده شوند تا توسط ماشین اتوماتیک مورد شستشو قرار گیرند . معمولا در یک قالیشویی معتیر این کار توسط دستگاه های خودکار و نیمه خودکار انجام می شود .

6.معمولا عملیات گردگیری و غبارگیری در حین شستشو توسط ماشین شلاق زن اتوماتیک انجام می شود .

7. خشک کردن و آبگیری فرش ها با دستگاه آبگیر لوله ای : فرش ها بعد از شستشو به صورت لوله شده در دستگاه آبگیر لوله ای قرار می گیرند و کار خشک کردن و آبگیری توسط دستگاه انجام می شود .

8.کاور گرفتن فرش های ماشینی و انتقال با ماشین حمل و نقل و تحویل آنها به مشتریان براساس فاکتو ر قالیشویی : این کار جزو مراحل پایانی شستشوی فرش ماشینی است که در جهت رضایت مشتریان باید به بهترین نحو صورت بگیرد .

هر یک از مراحل شستشوی فرش ماشینی بصورت دقیق و اصولی در قالیشویی پاپیون انجام می شود . ما در قالیشویی پاپیون بر این باوریم که باید بهترین خدمات را به مشتریان بدهیم تا بتوانیم خود را به عنوان یک برند در بین قالیشویان به مردم معرفی کنیم .

قالیشویی پاپیون با بهره یری از بهترین تجهیزات شستشو برای فرش های ماشینی شما ، در جهت رعایت اصل مشتری مداری گام برمی دارد و معتقد است که با رضایت مشتریان به عنوان بهترین قالیشویی در سطح استان تهران برسد .

شستشوی فرش ماشینی

 

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


11+9=