02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

مشتری مداری در قالیشویی

رعایت اصول مشتری مداری ،عامل پیشی گرفتن از دیگر قالیشویی هاست

امروزه قالیشویی در بازار ، به عنوان یک صنف بسیار مهم و فراگیر خود را به مردم معرفی کرده ، در گذشته ای نه چندان دور ، کارشستشوی فرش بصورت دستی و درمنزل انجام می شد و این کار بسیار وقت گیر و با زحمات فراوان انجام می شد .

قالیشویی ها درگذشته مدرن نبوده و کارشستشوی فرش را بصورت سنتی انجم می دادند ، اما با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن بازارهای گوناگون ، نیاز این صنف برای استفاده از ماشین آلات شستشوی فرش و مدرنیزه کردن دستگاه ها روز به روز بیشتر شده است و این صنف را وادار کرده که برای رقابت دربازار خود به سمت به روز شدن تجهیزات روی بیاورند .

برای اینکه مشتری های یک قالیشویی ثابت باشند و همچنین این مشتریان بتوانند با تبلیغات دهان به دهان جذب مشتری را بصورت غیرمستقیم انجام دهند ، باید نسبت به تجهیز قالیشویی به دستگاه های مدرن اقدام کرد . یک قالیشویی خوب و معتبر باید به دنبال استفاده از ماشین آلات جدید مثل دستگاه شلاق زن ، دستگاه شستشوی اتوماتیک و... برود تا بتواند بازار خود را حفظ کرده و همچنین در آینده ی نه چندان دور به فکر گسترش بازار خود و تأسیس نمایندگی های جدید باشد .

 مشتری مداری در قالیشویی

به طور کلی می توان گفت در یک قالیشویی هوشمند و معتبر برای رسیدن به شعار مشتری مداری ، باید به نکات زیر توجه نمود :

1.انجام تعهدات لازم در قبال شستشوی اصولی فرش های مشتریان

2.تحویل دادن فرش های مشتریان پس از شستشو با توجه به تاریخ تحویل درج شده در فاکتور قالیشویی

3.انجام دادن تعهداتی که در فاکتور قالیشویی برای اصلاح فرش ها نوشته شد ، مثل اینکه فرش ها نیاز به رفوگری دارند یا شیرازه دوزی و ...

4.توجه به نیازهای مشتریان در حین شستشو : امکان دارد قبل از شستشوی فرش یک مشتری بخواهد که نحوه ی درخواست خود را تغییر دهد ، مثلا اگر فرش دستباف تحویل داد با یک تماس از قالیشویی بخواهد که فرش دستباف او را به شیوه ی قدیم و دستی مورد شستشو قرار دهند .

5.برطرف کردن تمام نیازهای مشتریان : یکی از موارد مهمی که برای معتبرشدن یک قالیشویی مهم است ، توجه به تمام نیازهای مشتریان بصورت همزمان و تلاش برای رفع این نیازها می باشد. برای مثال اگر یک فرش نیازبه رفوگری و اصلاح دارد باید کار ترمیم فرش قبل از شستشو توسط رفوگر انجام شود و سپس فرش به واحد شستشو تحویل داده شود . قطعا هیچکس حاضر نخواهد بود کار شستشوی فرش های خود را به یک قالیشویی واگذار کند و بعد ازآن برای رفوگری و اصلاح به یک قالیشویی دیگر مراجعه کند ، این پروسه ی زمانی بیشتر باعث کلافه شدن مشتری خواهد شد . پس بهتر است یک قالیشویی معتبر تمام خدمات مربوط به ترمیم و شستشوی فرش را انجام دهد .

قالیشویی پاپیون تمام تلاش خود را به کار می گیرد که شعار مشتری مداری را تا همیشه بعنوان سرفصل شعارهای خود قرار بدهد و برای اینکه به این شعارجامه ی عمل بپوشاند از جدیدترین ماشین آلات قالیشویی استفاده می کند .

مشتری مداری در قالیشویی

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


9+11=