02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

شستشوی موکت

شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .برخی موکت ها بسیار ارزان هستند و به همین خاطر شستن آن ها شاید هزینه ی زیادی بر دست افراد بگذارد ، اما برخی موکت های فرشی که ارزش بیشتری دارند باید تحت مراقب قرار گرفته و نسبت به شستشوی اصولی آن ها اقدام کرد . برای این کار قطعا شما نمی توانید در منزل این کار را انجام بدهید زیرا هم مکان مناسبی برای این کار نیست و هم احتمال تغییر رنگ و حالت اولیه ی موکت وجود دارد . علاوه بر این موارد ، شستشوی موکت با آب باعث می شود که موکت سنگین شده و هم حمل و نقل آن سخت شود و هم خشک کردن آن با دردسر انجام شود ، برای شستشوی اصولی موکت های منازل و ادارات ، بهترین راهکار تماس با یک قالیشویی معتبر است تا با فرستادن افراد متخصص و دستگاه شستشوی موکت ، این خدمت را به شما ارائه بدهد .

شستشوی موکت در قالیشویی

به دلیل چسبندگی موکت ها و همچنین عدم امکان حمل و نقل به قالیشویی ها ، شستشوی موکت ها معمولا در محل مورد نظر (منازل و ادارات ) انجام می شود . با این کار هم مشتریان در وقت خود صرفه جویی می کنند و هم کار شستشوی موکت توسط کادر قالیشویی بصورت اصولی انجام می شود .از دستگاه نیمه اتوماتیک شستشوی فرش می توان در شستشوی موکت نیز استفاده کرد ، برای از بین بردن آلودگی های سطح موکت ، از پاشیدن آب همراه با کف و فوم استفاده می شود ، این کار همراه با برس غلطکی انجام می شود . چرخیدن برس بر روی موکت باعث خارج شدن آلودگی ها از عمق بافت آن می شود. یک موتور مکنده دراین دستگاه قرار دارد که وظیفه ی مکیدن فوم و کف همراه با آلودگی های باقی مانده بر روی سطح موکت را برعهده دارد .برخی از دستگاه های موکت شوی دارای یک برس غلطکی و برخی دارای دو برس غلطکی می باشند . البته استفاده از ماشین شستشوی با دو برس غلطی می تواند کار شستشوی موکت ها را در کمترین زمان انجام دهد . کار دستگاه شستشوی موکت از این حیث به دستگاه شستشوی مبلمان شباهت دارد . البته اندازه ی دستگاه شستشوی موکت بسیار بزرگتر است .می توان گفت که شستشوی موکت به شیوه ی شستشوی فرش ماشینی انجام می شود ، با این تفاوت که شستشوی فرش ها در قالیشویی انجام می شود و نیازمند نظارت بیشتر است ، ولی شستشوی موکت ها در محل انجام می شود .

شستشوی موکت در قالیشویی پاپیون

امرزوه بسیاری از ادارات در رابطه با موکت های سالن های همایش و جشنواره های خود نیازمند خدمت شستشوی موکت در محل هستند و این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار می کنند.

قالیشویی پاپیون با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و سرویس دهی در محل به همه ی منازل و ادارات شهر تهران ، در جهت شستشوی اصولی موکت های سالن ها و همایش ها و منازل بدنبال ارائه ی بهترین خدمات است . ما در قالیشویی پاپیون با تکیه بر کادر متخصص شستشو ، موکت های شما را به صورت تمیز به شما تحویل می دهیم و می دانیم که با گرفتن رضایت از شما مشتریان گرامی ، می توانیم به عنوان متخصص ترین قالیشویی برسیم .

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


14+11=