02188566399 09122335993
 • slidebg1

  شستشوی فرش در قالیشویی

  قالیشویی پاپیون مجری خدمات شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در تهران
 • slidebg2

  قالیشویی پاپیون

  رفوگری تخصصی قالی توسط اساتید مجرب و با تجربه در قالیشویی پاپیون

  رفوگری فرش

  ریشه بافی فرش

 • slidebg3
  earth
  تحویل فرش

  به صورت لول و کاور شده

  پاسخگوی شبانه روزی، ارسال شبانه روزی به سراسر تهران در قالیشویی پاپیون

  در قالیشویی پاپیون

  check
  check

ماشین آلات قالیشویی

مدرنیزه کردن تجهیزات ، رمز موفقیت یک قالیشویی خوب است

برای یک قالیشویی باسابقه هیچ چیزی بهتر از این نیست که به فکر رفع تمام نیازهای مشتریان خود باشد،برای این کار نیاز است که به ابعاد مختلف نیازهای مشتریان توجه کرد .یکی از این نیازها که باید در یک قالیشویی مورد توجه قرار گیرد ، استفاده از ماشین آلات جدید برای شستشوی اصولی ، باکیفیت و منظم فرش هاست که برای اعتباربیشتر بخشیدن به یک قالیشویی می تواند بسیار مهم تلقی شود . امروزه بیشتر افراد با توجه به اینکه درشهرهای بزرگ زندگی می کنند و بدلیل مشغله های فراوان زندگی آپارتمانی ترجیح می دهند که کار شستشوی فرش خود را به یک قالیشویی مدرن واگذار کنند ، زیرا هم در وقت خود صرفه جویی فراوانی می کنند و هم دیگر دغدغه ی شستشوی دستی و چروک شدن فرش های خود را ندارند .

گرد و خاک کردن یک فرش در هنگام غبارگیری وسایل منزل ، یکی از مسائلی است که به دغدغه ی خانواده ها تبدیل شده و همچنین از مصادیق ایجاد مزاحمت در قوانین آپارتمان نشینی به حساب می آید . در یک قالیشویی مدرن این مسئله به سادگی قابل حل و فصل بوده و درجهت نیازهای مشتریان از ماشین شلاق زن استفاده می شود ، این دستگاه با وجود شلاق های زیاد پلاستیکی ، بدون آسیب رساندن به فرشها و بصورت ضربه های متعدد ، کار غبارگیری را براحتی انجام می دهد .

دستگاه قالیشویی

استفاده از دستگاه شلاق زن از ملزومات یک قالیشویی خوب است و عملیات غبارگیری باید با این دستگاه و درحین شستشو انجام داد ، زیرا درحین شستشو با ضربه های پشت سرهمی که بوسیله ی شلاق های پلاستیکی به فرش وارد می شود ، گرد و خاک و آلودگی ها از فرش ها زدوده می شوند .

یکی از دیگر دستگاه هایی که در مراحل پایانی شستشوی فرش از آن استفاده می شود ، دستگاه آبگیرلوله ای است که کار خشک کردن فرش را برعهده دارد ، فقط کافیست فرش های شسته شده را لوله کرده و درون این دستگاه قرار داد ، براحتی کار خشک کردن فرش ها توسط این دستگاه با دور بالا انجام می شود ، باید توجه داشت که برای راه اندازی کارقالیشویی و اینکه کارها زودتر انجام شوند بهتر است از دستگاه شلاق زن تمام اتوماتیک استفاده کرد.

در یک قالیشویی مدرن از تجهیزاتی مثل دستگاه های شستشوی نیمه خودکار و تمام خودکار ، دستگاه های آبگیر لوله ای ، دستگاه خشک کن حرارتی ، دستگاه رولربار و ... استفاده می شود که به نوبه ی خود به گسترش بازار یک قالیشویی کمک قابل توجهی می کند .

ماشین آلات قالیشویی

استفاده از هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نیازهای مشتریان به بهبود عملکرد قالیشویی و گسترش کار قالیشویی کمک خواهد کرد . البته باید توجه داشت که شیوه ی شستشوی فرش های ماشینی با شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی متفاوت است ، معمولا توصیه می شود که شستشوی فرش دستباف با توجه به مدت زمان عمر فرش ، انجام شود ، اگر عمر فرش دستباف زیاد است بهتر است شستشوی آن بصورت دستی انجام شود .اما اگر طول عمر چندانی ندارد با دستگاه های قالیشویی و نظر به احتیاط در مورد این فرش ها باید کار شستشو انجم شود .

ما در قالیشویی پاپیون با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز برای کار قالیشویی ، درجهت تسریع در کارشستشوی فرش برای رضایت مشتریان خود تلاش می کنیم .

خدمات قالیشویی

 

 • شستشوی فرش دستبافت باید با دقت صورت پذیرد

  دیدگاه های مختلفی در مورد شستشوی فرش دستباف وجود دارد که مهم تلقی می شود ، یکی از این دیدگاه ها شستن به روش قدیمی است ، دلیل این کار به خاطر ظرافت خاص در این نوع فرش ها می باشد ، باید توجه کرد که پس از گردگیری و رفوگری ، باید کار شستشوی فرش دستباف انجام شود ، این کار نیازمند توجه بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • اصول شستشوی فرش ماشینی در یک قالیشویی معتبر

  شستشوی فرش های ماشینی از نگرانی های امروزه ی بسیاری از خانواده ها است ، در شهرهای بزرگ بدلیل محدودیت مکانی نمی توان به این کار مبادرت ورزید . همچنین محدودیت های آپارتمانی و نداشتن امکنات لازم نیز می تواند از موانع بسیار جدی در رابطه با شستشوی فرش های ماشینی باشد ، بهتر است که این کار را به یک قالیشویی معتبر واگذار کنید.

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 • شستشوی اصولی موکت ، از تخصصی ترین خدمات یک قالیشویی معتبر

  امروزه شستشوی موکت به عنوان یکی از دغدغه های همیشه ی خانواده ها و ادارات ، به شمار می رود و برای رفع این دغدغه راهی به جز واگذاری این کار به یکی از نمایندگی های معتبر قالیشویی ها وجود ندارد . قطعا می دانید که موکت ها به مرور زمان کثیف می شوند و به همین خاطر شستشوی موکت باید برای رفع این آلودگی انجام شود .

  بیشتر

 • رفوگری به عنوان تخصصی ترین قدمت در یک قالیشویی معتبر

  رفوگری به عنوان یکی از خدمات ویژه در قالیشویی های مورد اعتماد ، ارائه می شود . این خدمت را می توان شریان حیاتی فرش ها نامید ،به این دلیل که در صورتی که یک فرش دچار پارگی شود ، حالت اولیه ی خود را از دست داده و آن طراوت اولیه را از دست می دهد . عمل رفوگری خونی تازه در رگ های فرش می ریزد و باعث می شود که طراوت و تازگی اولیه خود را بدست آورند .

  ۲۵ دی ۹۵ بیشتر

 
 

تعرفه قالیشویی

قالیشویی پاپیون تعرفه خدمات قالیشویی خود را بر اساس تعرفه اتحادیه قالیشویان قرار داده است.

 تعرفه قالیشویی

قالیشویی

 • portfolio

  ماشین آلات در قالیشویی

 • portfolio

  تخصص و تعهد

 • portfolio

  قالیشویی مشتری مدار

 • portfolio

  کارآمدی در قالیشویی

اطلاعات تماس

احمدآباد مستوفی - انتهای بلوار ابوالقاسم - بعد از میدان پارسا - خیابان انقلاب - پلاک 16

02188566399

09122335993

09195311824

arash.kafi@gmail.com

http://www.papion-carpet.com/

فرم تماس


13+15=